1
Avatar

Reprezentant Relații Clienți - outbound & inbound

1051 views
Locuri disponibile:| Aplicanti:

Candidatul ideal:

• Persoană comunicativă, activă, dinamică, cu inițiativă, dornică de a învăța rapid;
• Studii medii - diploma de Bacalaureat;
• Cunoștințe limba engleză (nivel mediu);
• Spirit de echipă, seriozitate, punctualitate și flexibitate;
• Cunoștințe operare calculator (MS Windows, MS Office, Internet Explorer – nivel mediu);
• Experiența anterioară este un avantaj.

Descrierea jobului:

Beneficii:

- program flexibil - pachet salarial fix + bonuri de masă;
- bonusuri în funcție de performanță - perioada de training plătită;
- participarea la proiecte variate și dinamice în cadrul cărora îți poți perfecționa cunoștințele și dezvolta noi abilități;
- perfecționare profesională continuă prin lucrul efectiv alături de o echipă de profesioniști.

Who we are

Teleperformance is the global leader in outstanding customer experience.

We are the worldwide leader in multichannel customer experience. We’ve been providing superior customer care services for leading companies throughout the world since 1978, with expertise in many markets and verticals.

We work with people and for people to bring passion and excellence to our businesses like our own business. That is what we do.We transform passion into excellence.

Poți trimite CV-ul tău către: claudia.mitrofan@teleperformance.com.